trochę prywaty, pieprzone allegro i parszywa trzynastka

Zdarzyło się Wam licytować ponad dziesięć aukcji i wszystkie wygrać? No nie żebym nie chciała, jestem zaskoczona, mile, ale zaskoczona. Nie spodziewałam się. Naustawiałam sobie ponad dziesięć lalek, mając cichą nadzieję, że te dwie które chcę najbardziej mi się trafią, a tu taka niespodzianka - trafiły się wszystkie. Dziś listonosz przyniósł ostatnią z licytowanych przesyłek i tak stałam się dumną posiadaczką dwunastu nowych lal. Licytacje kliknęłam tuż przed świętami po czym zniknęłam odpocząć od pracy i komputera. Wróciłam po Trzech Królach i oniemiałam - wszystkie licytacje wygrałam !!! Na dodatek, jakby mi mało było lalek pod choinkę kupiłam sobie jako prezent jeszcze kolejną, bo skąd mogłam wiedzieć, że tamte wygram wszystkie? Tak więc teraz je myję, czesze, ubieram, rozpakowuje. Oj jest tego trochę !!!
A w tak zwanym między czasie stworzyłam sobie stronę internetową. Do tej pory korzystałam z bloga, ale do pewnych celów potrzebowałam jednak strony. Tak, trochę się chwalę, bo sama ją sobie zrobiłam. Trzeba było sobie wszystko ustawić ręcznie dlatego trochę topornie mi szło za to bez grzebania w jakiś HTML - ach czy innych cudach, których kompletnie nie kumam. Oczywiście na darmowej platformie, a co! Bo jak nie trzeba wydawać kasy to po co tracić? Tak wiem, wyłazi ze mnie krakowski centuś :))) Na razie linkuję na adres serwera, ale będę ją łączyć z moją domeną.
A oto i ona - moja stronka: Zapraszam !!!kraina szlarafii


Udostępnij ten post

9 komentarzy :

 1. Mam nadzieję, że nie sprzątnęłaś mi z przed nosa tych na które polowałam, bo to by była wielka niesprawiedliwość. Ty 12 ja 0 !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. raczej nie, bo ja wygrałam te wszystkie aukcje tylko dlatego, że nikt inny nie licytował, nawet nie podbijałam ceny :) po prostu traf.

   Usuń
 2. W takim razie gratuluję takiej ilości nowych lalek! To ogromna frajda rozpakowywać to całe towarzystwo! Co do strony - jest fantastyczna! Też w swoim czasie tworzyłam swoją i wiem, ile czasu i pracy zabiera jej powstanie :-)
  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo :)
   napawam się nowymi lalkami i .... nową stronką .....

   Usuń
 3. Alez szczesciara tyle lal na raz !!!:) A strona cudo !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo, bardzo dziękuję, już ogarnęłam prawie towarzystwo i będę sukcesywnie wrzucać na bloga

   Usuń
 4. Allegro pieprzone, ale mimo to gratuluję! Uwielbiam masowe spa lalkowe :-P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mnie też takie masówki sprawiają przyjemność :))

   Usuń
 5. ja tylko raz zgarnęłam ze 2-3 hurtem
  panienki - potem się już pilnowałam,
  bo przecież wiadomo...
  czyli masz po lali na miesiączek :)))

  OdpowiedzUsuń